Kontaktní informace

Pokud nás chcete osobně navštívit nebo kontaktovat jiným způsobem, níže jsou uvedeny kontaktní informace na ČAOH. Kanceláře ČAOH se nacházejí hned u stanice metra linky B - Vysočanská, naproti obchodní Galerii Fénix a hotelu Clarion. Parkování je zde možné tři hodiny zdarma v podzemních garážích.

Sídlo a kanceláře České asociace odpadového hospodářství

ČAOH
Pod Pekárnami 157/3
Praha 9 – Vysočany
190 00

Web: www.caoh.cz

IČ: 66001536

DIČ: CZ66001536

Kontakt

Petr Havelka

Ing. Petr Havelka

výkonný ředitel České asociace odpadového hospodářství
Email: havelka@caoh.cz
Telefon: 731 405 068

 

Sekretariát

Ing. Veronika Bird

Email: bird@caoh.cz
Telefon.: 731 405 009

Pravidelné novinky e-mailem

Chcete získávat aktuální články přímo na Váš email?

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Zpracování osobních údajů

Pro úspěšné využívání služeb, které tato webová stránka nabízí, v některých případech potřebujeme zpracovávat osobní údaje uživatelů.
Toto zpracovávání podléhá nařízení Evropského parlamentu a Rady 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů). Známé také jako "GDPR".

Služby využívající osobní údaje

Uvedené osobní údaje zpracováváme pouze pro účely níže popsané. Osobní (ani žádné jiné) údaje nezpracováváme pro potřeby cíleného nabízení zboží nebo služeb. Osobní údaje neprodáváme ani neposkytujeme třetím stranám. Souhlas považujeme za platný do jeho odvolání, viz níže.

Odběr novinek e-mailem

Pro využívání služby odběru novinek e-mailem (abonentní systém) potřebujeme znát Vaši e-mailovou adresu. Tento údaj neuvádíme veřejně a slouží pouze pro potřeby odesílání e-mailů s novinkami.

Webové formuláře

Při odesílání webových formulářů na této webové stránce ukládáme Vaši e-mailovou adresu jako kontaktní údaj pro odpovědi. Tento údaj neuvádíme veřejně.
Webové formuláře mohou pro úspěšné odeslání požadovat další osobní údaje. V takových případech tyto údaje zpracováváme pouze pro potřeby vyhodnocení formuláře a neuvádíme je veřejně.

Odvolání souhlasu

V případě, že si budete přát odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů, kontaktujte pověřence pro ochranu osobních údajů.

Smluvní strany

Správcem těchto osobních údajů je Česká asociace odpadového hospodářství, Pod Pekárnami 157/3, Praha 9 – Vysočany.
Zpracovatelem je společnost ABRUPTA SERVIS s.r.o..