Možnosti inzerce na stánkách ČAOH

Inzerce na našich oborově zaměřených stránkách je vhodný a efektivní způsob propagace vašich služeb a produktů. Ročně je na webu ČAOH prohlédnuto více než 65 000 stránek (dle Goole Analytics).

Stránky ČAOH jsou oborově zaměřeny na problematiku odpadového a oběhového hospodářství. Reklamní prostor je proto určen zejména společnostem z oboru, které mohou svou kampaň cílit na tuto  cílovou skupinu odborné veřejnosti. Webové stránky ČAOH jsou však široce navštěvované i ze strany širší odborné veřejnosti, včetně samospráv obcí a dalších osob aktivních v oblasti využívání odpadů.

Web ČAOH je denně aktualizovanou platformou a informační křižovatkou, kde se sbíhají jak zajímavé zprávy z tisku týkající se odpadů, ale i autorské články na vybraná aktuální témata celého sektoru. Denní návštěvnost webu zvyšuje i řadu let funkční a stále oblíbenější Newsletter ČAOH, tedy automatické emailové upozornění na novinky ze sektoru odpadového a oběhového hospodářství.

Reklamní služby je možné po dohodě kombinovat do zvýhodněných balíčků. Nabízíme také individuální možnosti reklamy a sponzoringu. Členové ČAOH mají výraznou slevu. Kontaktujte nás.

Nabídka

Dále nabízíme reklamní sdělení v podobě tzv. bannerové reklamy. K dispozici jsou různé bannerové pozice o dvou velikostech (900 x 150 px, 280 x 300 px). Reklamní plochy se zobrazují buďto nonstop, nebo je možné zvolit zobrazení více bannerů na jedné reklamní ploše s náhodným výběrem zobrazení při vstupu na stránky.ČAOH nabízí svým členům a obchodním partnerům uveřejnění reklamního PR článku na hlavní stránce, včetně tzv. textových prokliků na požadované firemní www stránky. Informace o nově zveřejněných článcích jsou pravidelně zasílány pomocí newsletteru na stovky adres odběratelů. Pro bližší informace nás kontaktujte.

Bannerová reklama a její rozmístění

LEADERBOARD 1-4 jsou bannerové pozice ve velikosti 900x150 px, které se nacházejí na hlavní stránce v hlavní části (home page in the main section).

WIDESQUARE 1-6 jsou ve velikosti 280x300px, které jsou umístěny v bočním sloupci (in side column), který je viditelný na všech stránkách www.caoh.cz (mimo stránky „Infoservis“).

Mapa bannerových pozic - níže

Ceník

 

PR článek + newsletter

Produkt Cena
PR článek + newsletter
vlastní článek klienta/ tvorba textu redakcí/ kombinace
10 000 Kč (bez DPH)

 

Pronájem bannerů

Bannerová pozice Rozměr Samostatný banner pronájem Sdílený banner pronájem**
LEADERBOARD 1 900 x 150 px 440 Kč / den 300 Kč / impresí
LEADERBOARD 2 900 x 150 px 400 Kč / den 250 Kč / impresí
LEADERBOARD 3 900 x 150 px 300 Kč / den 150 Kč / impresí
LEADERBOARD 4 900 x 150 px 250 Kč / den 100 Kč / impresí
WIDESQUARE 1 280 x 300 px 440 Kč / den 240 Kč / impresí
WIDESQUARE 2 280 x 300 px 350 Kč / den 220 Kč / impresí
WIDESQUARE 3 280 x 300 px 300 Kč / den 150 Kč / impresí
WIDESQUARE 4 280 x 300 px 250 Kč / den 100 Kč / impresí
WIDESQUARE 5 280 x 300 px 250 Kč / den 100 Kč / impresí
WIDESQUARE 6 280 x 300 px 250 Kč / den 100 Kč / impresí

 

všechny uváděné ceny jsou uvedeny bez DPH
** bannerová pozice je sdílená s jinými bannery (max. 3 bannery na jedné pozici), bannery se mění při každém načtení stránky

Kontaktní osoba

Ing. Veronika Bird
sekretariát České asociace odpadového hospodářství
Email: bird@caoh.cz
Telefon: 731 405 009

Mapa bannerových pozic

 

img-800-caoh-bannerove-plochy-001

Profesní organizace ze sektoru svozu, třídění a využití odpadů hashtag#SKS, hashtag#CAOH,...

Deník POLITICO píše, že zelené nevládní organizace mají podle prohlášení stále...

ČAOH se účastnila semináře EWE ohledně odpovědného nakládání s odpady.

Lucie Kubesa, předsedkyně výboru pro životní prostředí, zastupitelstva Hlavního města...

Rozhovor časopisu Průmyslová ekologie, Komunální ekologie s Petr Havelka z ČAOH

Pravidelné novinky e-mailem

Chcete získávat aktuální články přímo na Váš email?

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Zpracování osobních údajů

Pro úspěšné využívání služeb, které tato webová stránka nabízí, v některých případech potřebujeme zpracovávat osobní údaje uživatelů.
Toto zpracovávání podléhá nařízení Evropského parlamentu a Rady 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů). Známé také jako "GDPR".

Služby využívající osobní údaje

Uvedené osobní údaje zpracováváme pouze pro účely níže popsané. Osobní (ani žádné jiné) údaje nezpracováváme pro potřeby cíleného nabízení zboží nebo služeb. Osobní údaje neprodáváme ani neposkytujeme třetím stranám. Souhlas považujeme za platný do jeho odvolání, viz níže.

Odběr novinek e-mailem

Pro využívání služby odběru novinek e-mailem (abonentní systém) potřebujeme znát Vaši e-mailovou adresu. Tento údaj neuvádíme veřejně a slouží pouze pro potřeby odesílání e-mailů s novinkami.

Webové formuláře

Při odesílání webových formulářů na této webové stránce ukládáme Vaši e-mailovou adresu jako kontaktní údaj pro odpovědi. Tento údaj neuvádíme veřejně.
Webové formuláře mohou pro úspěšné odeslání požadovat další osobní údaje. V takových případech tyto údaje zpracováváme pouze pro potřeby vyhodnocení formuláře a neuvádíme je veřejně.

Odvolání souhlasu

V případě, že si budete přát odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů, kontaktujte pověřence pro ochranu osobních údajů.

Smluvní strany

Správcem těchto osobních údajů je Česká asociace odpadového hospodářství, Pod Pekárnami 157/3, Praha 9 – Vysočany.
Zpracovatelem je společnost ABRUPTA SERVIS s.r.o..