Možnosti inzerce na stánkách ČAOH

Inzerce na našich oborově zaměřených stránkách je vhodný a efektivní způsob propagace vašich služeb a produktů. Ročně je na webu ČAOH prohlédnuto více než 65 000 stránek (dle Goole Analytics).

ČAOH nabízí svým členům a obchodním partnerům uveřejnění reklamního PR článku na hlavní stránce, včetně tzv. textových prokliků na požadované firemní www stránky. Informace o nově zveřejněných článcích ČAOH pravidelně zasílá pomocí newsletteru na stovky adres odběratelů. Pro bližší informace nás kontaktujte.

Dále nabízíme reklamní sdělení v podobě tzv. bannerové reklamy. K dispozici jsou různé bannerové pozice o dvou velikostech (900 x 150 px, 280 x 300 px). Reklamní plochy se zobrazují buďto nonstop, nebo je možné zvolit zobrazení více bannerů na jedné reklamní ploše s náhodným výběrem zobrazení při vstupu na stránky.

 

Rozmístění reklamních pozic na stránce a ceník inzerce

 

Tuto sekci zatím připravujeme....

 

Široká řada připomínkových míst a odborníků, včetně uznávaného Státního zdravotního...

Několik desítek tisíc tun plastového odpadu letos zůstane bez užitku ležet na třídicích...

Problém s plastovými výměty ze žlutých popenic z obcí a měst stále pokračuje. Třídící...

Pravidelné novinky e-mailem

Chcete získávat aktuální články přímo na Váš email?

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Zpracování osobních údajů

Pro úspěšné využívání služeb, které tato webová stránka nabízí, v některých případech potřebujeme zpracovávat osobní údaje uživatelů.
Toto zpracovávání podléhá nařízení Evropského parlamentu a Rady 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů). Známé také jako "GDPR".

Služby využívající osobní údaje

Uvedené osobní údaje zpracováváme pouze pro účely níže popsané. Osobní (ani žádné jiné) údaje nezpracováváme pro potřeby cíleného nabízení zboží nebo služeb. Osobní údaje neprodáváme ani neposkytujeme třetím stranám. Souhlas považujeme za platný do jeho odvolání, viz níže.

Odběr novinek e-mailem

Pro využívání služby odběru novinek e-mailem (abonentní systém) potřebujeme znát Vaši e-mailovou adresu. Tento údaj neuvádíme veřejně a slouží pouze pro potřeby odesílání e-mailů s novinkami.

Webové formuláře

Při odesílání webových formulářů na této webové stránce ukládáme Vaši e-mailovou adresu jako kontaktní údaj pro odpovědi. Tento údaj neuvádíme veřejně.
Webové formuláře mohou pro úspěšné odeslání požadovat další osobní údaje. V takových případech tyto údaje zpracováváme pouze pro potřeby vyhodnocení formuláře a neuvádíme je veřejně.

Odvolání souhlasu

V případě, že si budete přát odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů, kontaktujte pověřence pro ochranu osobních údajů.

Smluvní strany

Správcem těchto osobních údajů je Česká asociace odpadového hospodářství, Pod Pekárnami 157/3, Praha 9 – Vysočany.
Zpracovatelem je společnost ABRUPTA SERVIS s.r.o..