Konference Šetrná energetika a oběhové hospodářství

Česká asociace odpadového hospodářství spolu s Unií zaměstnavatelských svazů a dalšími partnery (SPDS, Solární asociace, AMPS ČR, SP ČR a KZPS) opět pořádá podzimní odbornou konferenci na téma Šetrná energetika a oběhové hospodářství.

Kdy?

Dne 13. října 2016 proběhne další ročník odborné konference k aktuálním tématům zodpovědného využívání zdrojů – Šetrná energetika a oběhové hospodářství. Místem setkání bude znovu hotel Barceló v Praze. Záštitu nad konferencí z pozice státu letos převzalo Ministerstvo průmyslu a obchodu a Ministerstvo životního prostředí.

 

Kdo?

Mezi vystupujícími tentokrát budou ministr průmyslu pan Jan Mládek, ministr životního prostředí pan Richard Brabec, prezident Unie zaměstnavatelských svazů pan Jiří Horecký, prezident Svazu průmyslu a dopravy Jaroslav Hanák, předseda ČKOS pan Josef Středula a další.

Jak sám název konference napovídá, diskuzní blok konference bude rozdělen do dvou tématických bloků, na šetrnou energetiku a na oběhové hospodářství.

 

Téma odpadářského diskuzního bloku - Diskuze k novým odpadovým zákonům

V bloku oběhového hospodářství budou základním tématem oba připravované zákony – nový zákon o odpadech a nový zákon o výrobcích s ukončenou životností, ale také nutné související vyhlášky k těmto dvěma předpisům, bez kterých by diskuze, ani zákony samotné a jejich praktické nastavení, nemohly být úplné. V diskuzním bloku k odpadům mimo jiné vystoupí – náměstkyně ministra ŽP paní Berenika Peštová, předseda Výboru pro životní prostředí PSP ČR pan Robin Böhnisch, ředitelka odboru ekologie MPO paní Pavlína Kulhánková, předseda Sdružení místních samospráv pan Stanislav Polčák, vedoucí sekce ŽP Hoposdářské komory pan Jan Mraček, výkonný ředitel ČAOH pan Petr Havelka, výkonný ředitel SPDS pan Petr Šulc, vedoucí sekce odpadového hospodářství SVPS pan Richard Blahut. Diskuzí bude provázet zkušený a uznávaný odborník na praktické otázky odpadového hospodářství pan Petr Bielan (společnost OZO Ostrava).

 

Přihlášení

Přihlášení na konferenci můžete realizovat prostřednictvím toho odkazu na stránkách Unie zaměstnavatelských svazů - http://www.uzs-konference.cz/?details=true&id_kurzu=134 . V minulém ročníku konference byla kapacita naplněna, proto doporučujeme provést přihlášení v dostatečném předstihu.

 

Ke stažení – program konference

Zde je k dispozici program konference - letak-dl-setrna-e-obeh-hosp-program.pdf [ 409.46 kB ]

Shrnutí a fofogalerie z minulého ročníku je pod tímto odkazem.

 

 

Zdroj: Ing. Petr Havelka, ředitel České asociace odpadového hospodářství (www.caoh.cz)


Pravidelné zasílání novinek z webu ČAOH získáte po vložení vaší emailové adresy na titulní straně webu v sekci "Novinky emailem"

 

Podařilo se spustit další motivační program, který využívá logiku RECYKLAČNÍHO BONUSU...

V České republice třídí odpady 75 % lidí. To je skvělé a stále se to zlepšuje. V...

V úředním věstníku EU vyšlo nové nařízení o přeshraniční přepravě odpadů.

Automatizovaná třídicí linka v Brně už předala k recyklaci 65 tun kovů - separátor kovů...

Evropská komise může mít velký problém - evropské recyklační asociace pro výrobu a...

Pravidelné novinky e-mailem

Chcete získávat aktuální články přímo na Váš email?

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Zpracování osobních údajů

Pro úspěšné využívání služeb, které tato webová stránka nabízí, v některých případech potřebujeme zpracovávat osobní údaje uživatelů.
Toto zpracovávání podléhá nařízení Evropského parlamentu a Rady 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů). Známé také jako "GDPR".

Služby využívající osobní údaje

Uvedené osobní údaje zpracováváme pouze pro účely níže popsané. Osobní (ani žádné jiné) údaje nezpracováváme pro potřeby cíleného nabízení zboží nebo služeb. Osobní údaje neprodáváme ani neposkytujeme třetím stranám. Souhlas považujeme za platný do jeho odvolání, viz níže.

Odběr novinek e-mailem

Pro využívání služby odběru novinek e-mailem (abonentní systém) potřebujeme znát Vaši e-mailovou adresu. Tento údaj neuvádíme veřejně a slouží pouze pro potřeby odesílání e-mailů s novinkami.

Webové formuláře

Při odesílání webových formulářů na této webové stránce ukládáme Vaši e-mailovou adresu jako kontaktní údaj pro odpovědi. Tento údaj neuvádíme veřejně.
Webové formuláře mohou pro úspěšné odeslání požadovat další osobní údaje. V takových případech tyto údaje zpracováváme pouze pro potřeby vyhodnocení formuláře a neuvádíme je veřejně.

Odvolání souhlasu

V případě, že si budete přát odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů, kontaktujte pověřence pro ochranu osobních údajů.

Smluvní strany

Správcem těchto osobních údajů je Česká asociace odpadového hospodářství, Pod Pekárnami 157/3, Praha 9 – Vysočany.
Zpracovatelem je společnost ABRUPTA SERVIS s.r.o..