Enviweb: Recyklujeme přes 20 let. Teď to chce stát znemožnit. Proč?
Zdá se Vám to v době tzv. ,,cirkulární ekonomiky" a ,,udržitelného rozvoje" nemožné? Opak je bohužel zatím pravdou. Tito výrobci přitom dlouhodobě splňují veškeré technické podmínky, které pro jejich výrobky existují, včetně podmínek evropských i světových technických norem. A mají k tomu potřebné certifikáty.