Odpadu v Brně přibývá, lidé odkládají například mikrovlnné trouby
Uplynulý rok ovlivněný koronavirovou pandemií se promítl také do množství vyprodukovaného odpadu v Brně. Projevuje se to nejen v plných sběrných místech a v nádobách na odpad, ale i u vznikajících černých skládek. Za ty se považuje i odložení mikrovlnné trouby či televize vedle kontejnerů. Často se tam objevuje i dřevěný nábytek, řekla ČTK mluvčí brněnských strážníků Markéta Skřivánková.