Pelhřimovsko od dubna změní systém sběru odpadů
Na Pelhřimovsku se od dubna změní systém sběru odpadů z domácností. Lidé budou třídit do popelnic přímo u domů. Snahou společnosti Sompo, založené 117 obcemi z regionu, je snížení objemu směsného odpadu o desítky procent. ČTK to řekl ředitel Sompa Radek Lapáček. Nový svoz začne 12. dubna.
Zdroj http://enviweb.cz/118595