Odpady dnes a zítra - konference k připravované legislativě - již 4.2. v Jindřichově Hradci

Kroky v přípravě obou nových zákonů týkajících se odpadového hospodářství pokračují. Společnost SOME Jindřichův Hradec, jakožto hlavní organizátor, Česká asociace odpadového hospodářství a další partneři, připravili zajímavou konferenci právě k tématu obou nových zákonů. Hlavními hosty této akce budou vedoucí pracovníci Ministerstva životního prostředí, odboru odpadů, kteří oba nové zákony připravují.

Akce se samozřejmě mohou zúčastnit nejen členské společnosti z České asociace odpadového hospodářství, ale i zástupci ostatních firem a celé odborné i laické veřejnosti.


Kde a kdy?

Konference proběhne dne 4.2.2016 v Jindřichově Hradci, v přednáškovém sále  v areálu společnosti SOME.

 

O čem?

Hlavním tématem této akce bude představení hlavních bodů obou nových zákonů (zákona o odpadech a zákona o výrobcích s ukončenou životností) tak, jak je chce MŽP navrhnout. Dalším zajímavým a velmi aktuálním tématem jsou krajské odpadové plány (POH), stejně jako otázky souvisejí s již vyhlášenými cíli Evropské komise z balíčku k oběhovému hospodářství.

Přijďte si vše poslechnout a přijďte se zeptat na to, co zrovna vás zajímá.

 

S kým?

Návštěvníci konference, ať již z řad firem, obcí, státních institucí, nevládních organizací, či samotných občanů, mohou konferenci využít také k podání svých dotazů přednášejícím. Za MŽP to budou - Jaromír Manhart, ředitel odboru odpadů MŽP, Jan Maršák, zástupce ředitele odboru odpadů MŽP, Ladislav Trylč, vedoucí oddělení ZOV MŽP. Za obce bude přítomen pan starosta Karel Ferschmann, člen předsednictva a předseda Komise pro životní prostředí Sdružení místních samospráv. Za firmy potom paní Květuše Hejátková z agentury ZERA a Petr Havelka z České asociace odpadového hospodářství.

 

Pozvánka a program akce je k dispozici zde:

program.jpg [ 518.65 kB ]

 

Přihlášení:

Přihlášení na akci je třeba učinit co nejdříve, vzhledem k omezené kapacitě. Přihlášení provádějte přímo u organizátora konference, společnosti SOME, na stránkách www.somejh.cz, viz kontakty na pozvánce.

Účast na konferenci je bezplatná.

 

Těšíme se na vás a na zajímavou diskuzi k podstatným odpadářským tématům.

 

Zdroj: Ing. Petr Havelka, ředitel České asociace odpadového hospodářství (www.caoh.cz)


Pravidelné zasílání novinek z webu ČAOH získáte po vložení vaší emailové adresy na titulní straně webu v sekci "Novinky emailem"

 

Automatizovaná třídicí linka v Brně už předala k recyklaci 65 tun kovů - separátor kovů...

Evropská komise může mít velký problém - evropské recyklační asociace pro výrobu a...

Na dotazy odpovídá prezident největší profesní organizace recyklačních a zpracovatelských...

Vysoko tak přeskočila řadu států, kde se zálohují hashtag#PET lahve. Politici, kteří v...

Na serveru Moravské hospodářství vyšel článek rozebírající argumenty pro a proti...

24. dubna 2024  |  zdroj: Enviweb

24. dubna 2024  |  zdroj: Enviweb

25. dubna 2024  |  zdroj: Enviweb

25. dubna 2024  |  zdroj: Enviweb

30. dubna 2024  |  zdroj: Enviweb

Pravidelné novinky e-mailem

Chcete získávat aktuální články přímo na Váš email?

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Zpracování osobních údajů

Pro úspěšné využívání služeb, které tato webová stránka nabízí, v některých případech potřebujeme zpracovávat osobní údaje uživatelů.
Toto zpracovávání podléhá nařízení Evropského parlamentu a Rady 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů). Známé také jako "GDPR".

Služby využívající osobní údaje

Uvedené osobní údaje zpracováváme pouze pro účely níže popsané. Osobní (ani žádné jiné) údaje nezpracováváme pro potřeby cíleného nabízení zboží nebo služeb. Osobní údaje neprodáváme ani neposkytujeme třetím stranám. Souhlas považujeme za platný do jeho odvolání, viz níže.

Odběr novinek e-mailem

Pro využívání služby odběru novinek e-mailem (abonentní systém) potřebujeme znát Vaši e-mailovou adresu. Tento údaj neuvádíme veřejně a slouží pouze pro potřeby odesílání e-mailů s novinkami.

Webové formuláře

Při odesílání webových formulářů na této webové stránce ukládáme Vaši e-mailovou adresu jako kontaktní údaj pro odpovědi. Tento údaj neuvádíme veřejně.
Webové formuláře mohou pro úspěšné odeslání požadovat další osobní údaje. V takových případech tyto údaje zpracováváme pouze pro potřeby vyhodnocení formuláře a neuvádíme je veřejně.

Odvolání souhlasu

V případě, že si budete přát odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů, kontaktujte pověřence pro ochranu osobních údajů.

Smluvní strany

Správcem těchto osobních údajů je Česká asociace odpadového hospodářství, Pod Pekárnami 157/3, Praha 9 – Vysočany.
Zpracovatelem je společnost ABRUPTA SERVIS s.r.o..