Veselé Vánoce, hodně zdraví a štěstí v celém roce 2016

Česká asociace odpadového hospodářství chce tímto popřát všem čtenářům našeho webu, celé české odpadářské obci a nejen jí, klidné a příjemné prožití vánočních svátků.

I tentokrát vám do celého příštího roku, který ponese číslovku 2016, přejeme hlavně zdraví, osobní i profesní úspěchy a každému něchť se daří to, co sám vnímá jako důležité.

Letošní vánoční přání ČAOH je tak trochu pohádkové. S určitou mírou fantazie si jak onu krásnou pohádkovou budovu, tak roztomilé pohádkové postavičky, můžeme s trochou nadsázky přiřadit každý z nás k některým oblíbeným postavám třeba i z české odpadové branže :o) A proto všem odpadářům a nejen jim, vše dobré!

 

Vánoční přání ČAOH: Caoh-pf-2016.jpg [ 161.07 kB ]

 

Pro celé svátky vám přeji dobrou náladu a pohodu.

 

S přátelským pozdravem

Petr Havelka, ČAOH

 

 

 

Redakce Hospodářských novin zaslala několik dotazů k problematice sběru a využití...

Dne 27. dubna 2022 byla za účasti více jak 80 hostů v areálu výrobního závodu Kronospan...

Paliva z odpadů jsou moderní cestou energetického využití upravených odpadů. To, co po...

Pravidelné novinky e-mailem

Chcete získávat aktuální články přímo na Váš email?

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Zpracování osobních údajů

Pro úspěšné využívání služeb, které tato webová stránka nabízí, v některých případech potřebujeme zpracovávat osobní údaje uživatelů.
Toto zpracovávání podléhá nařízení Evropského parlamentu a Rady 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů). Známé také jako "GDPR".

Služby využívající osobní údaje

Uvedené osobní údaje zpracováváme pouze pro účely níže popsané. Osobní (ani žádné jiné) údaje nezpracováváme pro potřeby cíleného nabízení zboží nebo služeb. Osobní údaje neprodáváme ani neposkytujeme třetím stranám. Souhlas považujeme za platný do jeho odvolání, viz níže.

Odběr novinek e-mailem

Pro využívání služby odběru novinek e-mailem (abonentní systém) potřebujeme znát Vaši e-mailovou adresu. Tento údaj neuvádíme veřejně a slouží pouze pro potřeby odesílání e-mailů s novinkami.

Webové formuláře

Při odesílání webových formulářů na této webové stránce ukládáme Vaši e-mailovou adresu jako kontaktní údaj pro odpovědi. Tento údaj neuvádíme veřejně.
Webové formuláře mohou pro úspěšné odeslání požadovat další osobní údaje. V takových případech tyto údaje zpracováváme pouze pro potřeby vyhodnocení formuláře a neuvádíme je veřejně.

Odvolání souhlasu

V případě, že si budete přát odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů, kontaktujte pověřence pro ochranu osobních údajů.

Smluvní strany

Správcem těchto osobních údajů je Česká asociace odpadového hospodářství, Pod Pekárnami 157/3, Praha 9 – Vysočany.
Zpracovatelem je společnost ABRUPTA SERVIS s.r.o..