Cca 50 tun odpadu je výsledek akce "Ukliďme Česko v Brně"
Čtyřicet dva tun odpadu odvezly posádky fy SAKO Brno ze 101 shromažďovacích míst, kde byl odpad uložen po úklidové akci "Ukliďme Česko". Když k tomu připočítáme pár tun odpadu z čištění skládky ve VKP Červený kopec, kde byl svou rukou nápomocen i primátor statutárního města Brna Ing.Vokřál a odpady umístěny do kontejneru fy KAISER, dostaneme se tak na pěkných 50 tun. Proč tyto odpady něskončily ...