Černá Hora: V Podgorici brzy výstavba elektrárny, která bude vyrábět elektřinu z odpadu
V Podgorici do konce tohoto roku nebo začátkem příštího roku, by měla být zahájena výstavba elektrárny, která bude generovat elektřinu z odpadu, která bude poháněna bioplynem ze skládky. Jedná se o první zařízení toho druhu v Černé Hoře.