Enviweb: Restart Česka? Bez zefektivnění legislativy to nepůjde
Premiér nedávno představil svou vizi restartu Česka. To je chvályhodné a většina podnikatelů ráda tyto vize podpoří, zejména pokud budou mít reálné provedení. Vládní strany ale i opozice opakovaně hovoří také o potřebě redukce zbytných agend na straně státu a také o redukci administrativy a nesmyslných povinností na straně obcí, firem i občanů. Osobně jsem toho názoru, že toto by naše země potřebovala JAKO SŮL a setkávám se s tímto názorem prakticky každý týden ve svých diskuzích se zástupci firem i obcí. Lidé jsou stále rostoucí komplikovaností všeho již přesyceni a unaveni.