Jak se chováme? Les někdy připomíná odpadkový koš
Houby rostou v lese a houbaři je tam chodí sbírat. Problémy to každý rok přináší správcům lesů. Lidé například nerespektují zákon, který jasně říká, že se do lesa nesmí autem. Někteří si zase pletou les s odpadkovým košem. Ne všichni houbaři se v lese chovají tak, jak by měli. Většinou se jedná o mladé lidi, jak říká správce městských lesů v Rychnově nad Kněžnou Pavel Ješina. "Čím mladší genera ...