Lom se zřítí, obává se vesnice. Firma ho chce zpevnit milionem tun odpadu
Téměř milionem tun odpadu plánuje firma zavézt lom na Plzeňsku. Chce tak vyřešit to, že se jedna stěna lomu drolí. Obci se to nelíbí, prosadila, že společnost bude potřebovat razítko ekologů.