Nový Bor přestane platit lidem za třídění, odvoz pytlů s odpadem zachová
Po sedmnácti letech přestane Nový Bor proplácet obyvatelům odměny za tříděný odpad. Rozhodli o tom zastupitelé. Od ledna 2024 upustí město od proplácení peněz za každý vytříděný kilogram papíru a plastu.