Odpad, kam se podíváš. Obyvatelé Ostravy čím dál častěji zakládají nelegální skládky
V Ostravě se rozmohl další nešvar. Lidé tam čím dál častěji zakládají černé skládky. Vedle kontejnerů odkládají vše, co už se jim doma nehodí. Jako židle, nábytek, nebo matrace. Nejčastěji se věci kolem kontejnerů povalují na sídlištích.