Ostravský obvod žaluje MŽP kvůli rozšíření spalovny společnosti SUEZ
Ostravský městský obvod Mariánské Hory a Hulváky včera podal ke Krajskému soudu v Ostravě správní žalobu na ministerstvo životního prostředí (MŽP). Chce se tak bránit proti chystanému rozšíření spalovny nebezpečného odpadu na území této městské části. Novináře o tom informoval starosta Patrik Hujdus (Nezávislí). Ondřej Charvát z ministerstva včera řekl, že úřad rozhodnutí obvodu respektuje.