Po povodních na západě Německa vzniklo tolik odpadu jako normálně za 40 let
Po letních záplavách, které zpustošily části západního Německa a připravily o život bezmála 200 lidí, bylo jen v nejhůře postiženém okrese Ahrweiler odklizeno více než 300 000 tun suti a odpadu. Odpovídá to množství, které by zde za normálních okolností vznikalo 40 let. Informovala o tom agentura DPA s odvoláním na místní úřady.