POPLATKY ZA ODBĚR PODZEMNÍ VODY VZROSTOU NA TROJNÁSOBEK, POTVRDIL BRABEC
Poplatky za odběr podzemní vody vzrostou do roku 2022 na trojnásobek. ČTK to u příležitosti Světového dne vody znovu potvrdil ministr životního prostředí Richard Brabec (ANO). Podle ministra by se poplatky měly pro čtyřčlennou rodinu každý rok zvýšit v průměru o 70 korun.