Pražané vytřídili za rok přes 91 tun kovových obalů
Pražané vytřídili za první rok provozu šedých kontejnerů, určených zejména pro sběr prázdných nápojových plechovek, přes 91 tun kovových obalů. Nejvíce plechovek lidé vytřídili letos v červnu, a to 13,36 tuny. Dnes to sdělil mluvčí Pražských služeb Radim Mana. Sběr kovových obalů začal loni v srpnu a nyní je v ulicích hlavního města 456 šedých kontejnerů. Do kontejnerů nepatří kovové obaly od sprejů nebo chemikálií.