Tohle není ekoterorismus
Ekologové to mají v Česku těžké. Po solárním maléru vyvolá každý jejich nápad legitimní otázku, zda nám zase dobrými úmysly nedláždí cestu do zeleného pekla. Tak jako nyní, když prosazují větší recyklaci odpadů s tvrzením, že Česko je zemí skládek. Jeho přepjatost je doložitelná nejen tím, že ve většině měst stojí kontejnery na tříděný odpad na každém rohu, ale i daty, podle kterých recykluj ...