Ústí ustoupilo od plánu znovu zpoplatnit odpad a vážit jej, bude dál zdarma
Obyvatelé Ústí nad Labem od Nového roku za odpad nakonec platit nebudou. Rozhodnutí o opětovném zpoplatnění svozu odpadu nechá radnice až na novém vedení města, které vzejde z obecních voleb v příštím roce.