V Měšicích a na Svaté Anně v Táboře začnou lidé třídit odpad u svého domu
V Měšicích a na Svaté Anně nabídne táborská radnice od března systém svozu odpadů door-to-door. Spočívá v tom, že občané mají nádoby na třídění u svého domu. Zájem projevilo prvních 150 obyvatel, město je vybaví dvěma nádobami – na plast a papír. Současně omezí vyvážení směsného odpadu z týdenního cyklu na čtrnáctidenní. V týdnu mezi tím bude svážet vytříděný odpad z nádob u domů. Novinku bylo třeba zakomponovat do vyhlášky o odpadovém hospodářství a to táborští zastupitelé učinili.