V Rudolfově zkoumali, jak lidé zacházejí s odpadem. Výsledek město zaskočil
Město Rudolfov u Českých Budějovic už ví, jak tam lidé zacházejí s odpadem. Vyhodnotilo totiž analýzu z konce června. Odborníci tehdy přebrali přes půl tuny odpadu, který svezli z popelnic z několika částí města. Ukázalo se, že téměř 70 procent odpadků končí na skládce zbytečně.