Valašské Meziříčí: Nový systém třídění odpadu pro rodinné domy
Radnice ve Valašském Meziříčí několik měsíců intenzivně připravuje dva nové systémy separace odpadu pro rodinné domy. Jejich spuštění předpokládá v lednu roku 2020. První spočívá v přidělení odpadových nádob o objemu 240 litrů na bioodpad a druhý v přidělení odpadových nádob o objemu 120 litrů na papír a plast. Zapojení občanů bude dobrovolné.