Vítězové soutěže MPO "Přeměna odpadů na zdroje" byli vyhlášeni na slavnostním odpoledni v Senátu
Náměstek ministra průmyslu a obchodu Eduard Muřický se dnes zúčastnil slavnostního vyhlášení soutěže „Přeměna odpadů na zdroje“, které se uskutečnilo ve Valdštejnském paláci, sídle Senátu ČR. Soutěž probíhala v pěti kategoriích a zapojilo se do ní široké spektrum účastníků. V rámci vyhlášení byl představen Katalog vítězných a nominovaných projektů. Vyhlášení soutěže moderovala zpěvačka Radka Fišarová, která program zpestřila i svým pěveckým vystoupením.