Z odpadu je žádané palivo. Pere se o něj kdekdo, zájem mají i teplárny a elektrárny

TAP, neboli paliva z nerecyklovatelných zbytků po třídění odpadů jsou stále žádanější. Jsou dobrou alternativou pro městské teplárny, či pro elektrárny. S TAP mají mnohaleté zkušenosti i cementárny, které je již využívají jako svůj hlavní zdroj #energie. Česká asociace odpadového hospodářství (ČAOH) sdružuje většinu výrobců TAP v ČR. Teplárny již aktivně oslovují výrobce TAP s nabídkami dlouhodobé spolupráce. Vytříděný nerecyklovatelný odpad je dobrým zdrojem energie. TAP zaručují neměnnou kvalitu v čase, #udrzitelnost, nízké emise a plnění přísných evropských technických norem.

Podle analýzy Svazu obchodu a cestovního ruchu ČR (SOCR ČR) vyjde zavedení systému...

Dne 30.11.2022 zveřejnila Evropská komise návrh nového nařízení k obalům a obalovým...

#TAP, neboli paliva z nerecyklovatelných zbytků po třídění odpadů jsou stále...

07. února 2023  |  zdroj: Enviweb

08. února 2023  |  zdroj: Enviweb

21. února 2023  |  zdroj: Enviweb

22. února 2023  |  zdroj: Enviweb

Pravidelné novinky e-mailem

Chcete získávat aktuální články přímo na Váš email?

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Zpracování osobních údajů

Pro úspěšné využívání služeb, které tato webová stránka nabízí, v některých případech potřebujeme zpracovávat osobní údaje uživatelů.
Toto zpracovávání podléhá nařízení Evropského parlamentu a Rady 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů). Známé také jako "GDPR".

Služby využívající osobní údaje

Uvedené osobní údaje zpracováváme pouze pro účely níže popsané. Osobní (ani žádné jiné) údaje nezpracováváme pro potřeby cíleného nabízení zboží nebo služeb. Osobní údaje neprodáváme ani neposkytujeme třetím stranám. Souhlas považujeme za platný do jeho odvolání, viz níže.

Odběr novinek e-mailem

Pro využívání služby odběru novinek e-mailem (abonentní systém) potřebujeme znát Vaši e-mailovou adresu. Tento údaj neuvádíme veřejně a slouží pouze pro potřeby odesílání e-mailů s novinkami.

Webové formuláře

Při odesílání webových formulářů na této webové stránce ukládáme Vaši e-mailovou adresu jako kontaktní údaj pro odpovědi. Tento údaj neuvádíme veřejně.
Webové formuláře mohou pro úspěšné odeslání požadovat další osobní údaje. V takových případech tyto údaje zpracováváme pouze pro potřeby vyhodnocení formuláře a neuvádíme je veřejně.

Odvolání souhlasu

V případě, že si budete přát odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů, kontaktujte pověřence pro ochranu osobních údajů.

Smluvní strany

Správcem těchto osobních údajů je Česká asociace odpadového hospodářství, Pod Pekárnami 157/3, Praha 9 – Vysočany.
Zpracovatelem je společnost ABRUPTA SERVIS s.r.o..